Lato 2020

W związku z tym trudnym czasem będziecie się  Państwo zastanawiać, gdzie pojechać na wakacje dlatego tez chcielibyśmy coś zaproponować..

Jest to położony we wsi Racot pałac z XVIIIw.

W hotelu posiadamy świetną bazę noclegową z pysznymi śniadaniami (na specjalne życzenia robimy śniadania według diet). Obudzi Was tu śpiew ptaków, a spać położy rechot żab. Pałac mieści się na terenie Stadniny Koni "Racot" w związku z czym możliwe jest wynajęcie bryczki na przejażdżkę bądź przejażdżka konna w siodle. Możemy Was oprowadzić po pałacu opowiadając jego historię i pokazać powozownię z zabytkowymi powozami (w tym z powozem którym podróżował Paderewski). Wypożyczymy Państwu wędki do łowienia w naszym stawie lub rowery (proponujemy abyście zabrali własne rowery- w okolicy jest mnóstwo ścieżek rowerowych ze świetnymi widokami)

To jest magiczne miejsce w którym zakochacie się! A jak Wam się znudzi będziecie mogli odwiedzić okoliczne atrakcje: Soplicowo (to z "Pana Tadeusza"), Gorzelnię w Turwi, zamek w Kórniku i wiele innych ciekawych miejsc. Nie posiadamy SPA, ale niedaleko (ok.5km) jest jezioro z plażą, placem zabaw i budkami ze smakołykami. Nieco dalej jest Boszkowo -miejscowość typowo letniskowa. Mamy miejsce na ognisko oraz grilla:)

Możemy tak wymieniać jeszcze długo..

Ale teraz konkrety:

Nocleg dla 2 osób ZE ŚNIADANIEM kosztuje tylko 185 zl (tzn. 92,50 zł/os.)

Posiadamy pokoje z 2 łóżkami lub z łożem małżeńskim, z wanną lub prysznicem, z widokiem na klomb przed pałacem lub park...

W pałacu posiadamy restaurację czynną od 12 do 20 jednak na wasze życzenie możemy przygotować kolację w późniejszych godzinach (bez dodatkowych opłat).

Najważniejsze: ZACHOWUJEMY ABSOLUTNIE WSZYSTKIE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI w kwestii zapobiegania koronawirusowi.

U nas nie ma dodatkowych ukrytych kosztów. Nie płacicie za parking, nie ma "klimatycznego" .. Po prostu przyjedźcie i poczujcie ten klimat, a gwarantuje, że zakochacie się (podobnie jak ja:)) i będziecie tu wracać.

Jeżeli choć trochę Was namówiliśmy to zachęcamy do kontaktu przez Messenger, mailowo: d.jakubowska@racot.pl, recepcja@racot.pl lub telefonicznie: (65)5117958